Po roce je tu opět zdražení servisního poplatku u Skylinku.Dle informací společnosti Skylink změna Ceníku odráží postupný přesun nákladů souvisejících se satelitním přenosem televizních programů z vysílatelů na naši společnost. To ve spojení se stále širší programovou nabídkou a přechodem na HD kvalitu vysílání výrazně ovlivňuje naše hospodaření. Skylink zůstává i nadále satelitní službou s nejpříznivějším poměrem ceny a kvality. Zákazníci mohou Servisní poplatek i nadále hradit některým z následujících způsobů:

-pravidelnou měsíční platbou prostřednictvím SIPO nebo inkasa z účtu,

-jednorázovou platbou na 12 měsíců,

-jednorázovou platbou na 24 měsíců

-nebo vyjímečně úhrada SP na 5 dní zasláním SMS zprávy.

-servisní poplatek nemusí hradit předplatitelé placených balíčků Skylink - je zahrnut již v ceně balíčku.

Výše úhrady SP a úpravy cen balíčků (od 1. 3. 2017) pro karty Skylink registrované pro území České republiky:

-u pravidelné měsíční platbě (pouze SIPO nebo inkaso z účtu) 79 Kč,

-u jednorázové platby na 12 měsíců 1198 Kč,

-u jednorázové platby na 24 měsíců 1895 Kč,

-balíček Mixbox 165,-Kč/měs. nebo 1980,- Kč/rok,

-balíček CS Film + CS Mini + Horor Film 131,- Kč/měs. nebo 1572,- Kč/rok,

-balíček Film Europe + CS TV 152,- Kč/měs. nebo 1824,- Kč/rok,

-u jednorázové platby na 5 dní (zasláním textové SMS zprávy na číslo 90211) v ceně 25 Kč s textem "SP číslovašídekódovacíkarty".

U placených programových balíčků Skylink servisní poplatek je zahrnut již v ceně. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Kompletní ceník platný od 1. 3. 2017 ke stažení najdete na stránkach www.skylink.cz (Ceník).

Dekódovacích karet, na kterých je Servisní poplatek nebo některý z programových balíčků Skylink uhrazen na období delší, než do 1. 3. 2017, se bude nová výše Servisního poplatku týkat až od prvního dne následujícího po již předplaceném období. Pro dekódovací karty, na kterých je Servisní poplatek hrazen prostřednictvím pravidelné platby SIPO nebo Inkaso z účtu se Servisní poplatek splatný v měsíci březnu vztahuje již na služby satelitní televize Skylink v měsíci dubnu. Datum splatnosti Servisního poplatku pro každou dekódovací kartu Skylink si lze ověřit na www.skylink.cz (ověření služeb na kartě).
Zákazníci, kteří se změnou ceníku nesouhlasí, mají právo postupovat v souladu s čl. 8.4. Všeobecných obchodních podmínek Skylink a bez jakýchkoliv sankcí smlouvu písemně vypovědět.

Další informace pro Vás sledujeme a budeme aktualizovat dle vývoje událostí.