Pro zákazníky Skylinku je k dispozici nová služba Skylink Live TV.Od 12. 9. 2016 je pro zákazníky Skylinku k dispozici nová služba Skylink Live TV, díky které si mohou sledování televize vychutnat jako nikdy předtím.

Se Skylink Live TV již mohou všichni zákazníci Skylinku sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti (chytrém telefonu, tabletu nebo PC), přehrávat pořady zpětně z 30hodinového archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny (Banaxi).

Pokud si navíc pořídí i nový HD satelitní přijímač Samsung EVO-S, který se do prodeje dostane v nejbližších týdnech, budou moci také zároveň sledovat a nahrávat až dva další pořady, používat svůj mobilní telefon či tablet jako chytrý ovladač, libovolně střídat zařízení při sledování pořadu, přerušovat a spouštět vysílání bez ztráty děje anebo získávat více informací díky rozšířenému programovému průvodci.

Pro všechny zákazníky Skylinku až do 31. 12. 2016 ZDARMA a navíc při prvním přihlášení získáte automaticky přístup do videopůjčovny Banaxi na 1 měsíc rovněž ZDARMA.

Jak získat novou službu: •službu Skylink Live TV zprovozníte ve 2 jednoduchých krocích: ◦v Zákaznické zóně si aktivujte službu Skylink Live TV, ◦po aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje do služby Skylink Live TV, které použijte pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace •doporučená rychlost připojení k Internetu je min. 10 Mb/s, •služba je dostupná v rámci jedné zvolené domácí sítě, kterou zvolíte při prvním přihlášení.