KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVAME


Jsme odborně vyškolený a připraveny nalézt nejvhodnější způsob naplnění představ každého zákazníka v oblasti audia a videa, zpracovat návrh řešení pro individuální i společenské potřeby, jak pro rodinný dům tak i bytový dům, pro jednotlivce i společenství a následně zrealizovat provedení prací.


KONTAKTNÍ A FAKTURAČNÍ ÚDAJE:Ing. Vladimír Bagin - Fonodis

Resslova 284/9

Plzeň 30100

IČO: 42832136

DIČ: CZ6304256453STRUČNĚPic1

• Mnozí nás poznáte podle tohoto původního loga, protože působíme na trhu již víc než dvacet let.

• Fonodis studio, jak ste jej dříve poznali, existuje od léta roku 1997 (v začátcích na adrese Kardinála Berana 30 v Plzni)

• Otevřením nových prostor audio-video studia v Plzni, Resslova 9 (kolmá ulica na Americkou tř.) na podzim roku 2005 jsme se začali, dle požadavků doby, víc a intenzivněji zabývat komplexním řešením vybavení prostor AV technikou, především po stránce kvalitativní, rovněž umístění přístrojů a celkového designu interiéru s ohledem na vhodnost jeho akustiky a funkčnosti.

• Zabýváme se nejen problematikou multimediálních systémů, jako návrhy, prodej a instalace komponentů pro domácí užití, jejich integrací, tj. Hi-Fi komponenty, domácí kina a satelitní systémy, ale i vybavením společenských a kulturních prostor, jednacích a zasedacích místností zvukovou a zobrazovací technikou s ostatníma zařízenýma a technologiemi.
HISTORIE


Pic2

S nostalgií vzpomínáme na naše pionýrské začátky počátkem devadesátých let, především proto, že jsme naše zákazníky, mající zájem o Hi-Fi techniku a především Ty, kteří mněli zájem o domácí kino, naložili jsme je do automobilu značky Škoda 120 a odvezli ho do našeho bytu k poslechovým ukázkám. Zákazník si tak mněl možnost ověřit přímo, v domácím prostředí, u čaje nebo kávičky, jak a co funguje a mněl tak reálnější představu, jak si to může nechat zrealizovat u sebe doma. V té době jsme mněli totiž jenom takovou malou kancelář s přední místností ve které bylo v regálech několik kusů elektroniky, od každého druhu zboží po vzorku (jedna TV, jeden VHS videorekordér, jeden AV zesilovač, jeden pár reprosoustav apod.).Pic3

Při zařizování nových prostor obchodu s elektronikou v létě 1997 se prodávala spotřební elektronika střední a vyšší třídy a tomu odpovídalo i zařízení obchodu, jenom jedna speciální poslechová místnost, na tu dobu i tak něco vyjímečného, kombinovanou jak pro poslech HiFi sterea, tak i pro vícekanálový zvuk. Velice slušných výsledků v uspokojování požadavků zákazníků jsme dosahovali, a stále dosahujeme, i při prodeji a montážích v oblasti anténní a satelitní techniky, kde jsme se stali vyhledávanými a renomovanými specialisty v oboru.

Pic4

Byly jsme rády, že jsme Vám mohly v konkurenci laciné spotřební elektroniky ze super a hypermarketů, a od září 2005 jsme Vám mohli nabídnout na nové adrese v Resslově ulici 9 v Plzni, specializovaný obchod, hned s několika akusticky upravenými poslechovými místnostmi. A tak sme našim zákazníkům nabídli, stávajícím i novým, studio vybavené elektrotechnikou a zařízením interiéru odpovídající jeho vysokým nárokům a požadavkům. Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale jejich pozitivní reakce nám to následně potvrdily svým zvýšeným a skutečným zájmem ještě víc, že to byl krok tím správním směrem. Jsme rádi, že se dařilo za období deseti let stabilizovat i mladý tým prodejny, pro nové a tak krásné prostory firmy k požadavkům zákazníků.


SOUČASNOST


Pic5

Z důvodu změn v pojetí a vnímání potřeb zákazníka, především konzumního trendu života, způsobu užívání a komercializaci výrobků i v oblasti prodeje spotřební elektrotechniky, jsme i my vyšly vstříc trendům a požadavkům doby, když jsme v roce 2007 naši obchodní činnost začali orientovat a zaměřovat, především na poskytování služeb a činnosti s tím spojené tj. konzultace, poradenství, technický a technologický inženýring, prezentace a následní instalace, a to vše v reálním prostředí u zákazníka. O naše služby, projevují zájem i tzv. přespolní zákazníci, který si svůj výrobek z oblasti elektrotechniky zakoupily, nebo chtějí zakoupit, jinde nebo jiným způsobem. De facto jsme tímto krokem vyšly vstříc požadavkům zákazníků v dnešním uspěchaném světě, kdy je neustále míň a míň času na osobní život, koníčky a oddych. Standardy dnešní doby - přetechnizovanost a rozmanitost, nekompatibilita nabízených technologií a systémů, zvyšující složitost je dnotlivých zařízení a klade zvýšené nároky na um při jeho následného ovládání, nutí nás k integraci a zjednodušování uživatelského ovládání. Tyto, případně další, možnosti a výhody nabízíme, našim stávajícím a rovněž i "přespolním" zákazníkům, který mají o naše služby zájem. Jsme tu již 26 let, což rovněž svědčí o naší zanícenosti a přesvědčení v kontextu dnešní doby.