NABÍZENÉ SLUŽBY


NÁVRHY A REALIZACE TV A SAT ROZVODŮ


Pic1
Pic1

Dle Vašich požadavků a našich zkušeností Vám navrhneme a zrealizujeme televizní a satelitní příjem v rozvodech bytových domů STA i pro rodinné baráky na míru, včetně dodávky všech potřebných zařízení a následních služeb.

MĚŘENÍ TERMOKAMEROU


Pic1

Měření je bezkontaktní, není tedy problém změřit i těžko přístupná místa. Vypracujeme tištěný protokol s termografy s teplotním měřením a určením teplot v důležitých bodech. Nabízime termovizní snímkování před zateplením domů a objektů, lokalizaci tepelných mostů a konstrukcí. Po zateplení kontrolu provedených prací. Nejcennější pomoc je ovšem kontrola při provádění prací a to zejména před finalizací. Poradíme možné řešení problému i případné způsoby zateplení. Provádíme skenování fotovoltaických modulů pomocí průmyslové termokamery. Termometrie bez výjimky zjistí závady na fotovoltaických článcích a ostatní závady na FVE.


Více o termoměření v sekci "Novinky".Kamerové systémy od Viakomu


Viakom Autorizovaný dealer

S kamerovým systémem budete vidět vždy a všechno, i když nejste právě na předmětném místě. Jeho snadné napojení do TV rozvodu a možnost obsluhy z chytrých telefonů a obdobných přístrojů, je právě tím co oceníte při ochraně majetku nejvíc.
Skylink


Pic1 TOP partner

Se satelitní televizí Skylink můžete sledovat desítky programů různých žánrů již od 209,- Kč měsíčně. Nabízíme aktivace předplacených balíčků z programové nabídky Skylink.


OZVUČENÍ INTERIÉRŮ


Pic1

Provádíme návrhy a realizace ozvučení interiérů jak pro klasický stereo poslech, tak pro provoz domácího kina.

Pic1

Součástí je také případná instalace velkoplošného televizoru nebo projektoru. Vše samozřejmě s důrazem na design a osobní vkus zákazníka.


Objednat službu zde


SERVIS


Pic1

Aktuální nabídku servisních služeb a prací naleznete v našem ceníku